Şirinevler ilçesi
Şirinevler ilçesi

Şirinevler Kurye İstanbul'un Bahçelievler semtine bağlı Türkiyenin en büyük mahallesi.ilk yerleşimin Megaralıların istanbula Gelişlerinden itibaren Sebze ve Meyve Bahçesi Olarak Kullanılan Geniş Ovadır.Şirinevler Kurye Tavukçu Deresi nin Eski Bağlardan,Şirinevler Kurye Mahmutbey KÖy Yolunun Altı,Eski E-5 YoluDiye Bilinen Alanın iki Tarafı Şirinevle Mahallesidir.

Şirinevler Kurye 1964 Yılında Mahalle Olmuştur.Cumhuriyet  Şirinevler Kurye  Çobançeşme   Fevzi Çakmak Şirinevler Kurye  Hürriyet  Şirinevler Kurye Kocasinan Şirinevler Kurye  Merkez   Siyavuşpaşa Şirinevler Kurye  Soğanlı Şirinevler Kurye

 

 

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.